6154
doska.strou.net
Бетонні стовпчики: особливості використання

Бетонні стовпчики: особливості використання

12 March 2021 StroU.net

Бетонні стовпчики застосовуються для облаштування швидкомонтованих конструкцій навколо приватних, державних або громадських об'єктів. Вони мають спеціальний візерунок з зовнішньої сторони у вигляді невеликої цегли або клінкеру, що дозволяє використовувати їх у декоративних цілях.

Виготовляються бетонні стовпчики, купити які можна за посиланням https://forostina.com.ua/betonni-stovpchiki/, класичним способом, шляхом лиття бетону. Всередині в них присутня арматура, завдяки чому збільшується міцність готового виробу. Товщина стінки в них становить близько 15 мм, тому цей товар має невелику вагу та може бути встановлений вручну, без використання спеціалізованої техніки.

Особливості конструкцій


Поверхня цієї продукції покривається спеціальним лакофарбовим шаром. Він необхідний для:
 1. Захисту виробу від перепадів температури й ультрафіолету.
 2. Обмеження кількості вологи, що впливає на поверхню.
 3. Надання товару декоративного зовнішнього вигляду та потрібного кольору.
Лакофарбовий шар захищає бетон від ерозії, а також від впливу солей, якими посипають тротуари та проїжджу частину. Стовпчики робляться порожнистими. Завдяки цьому вони мають невелику вагу і їх можна швидко встановити на ділянці самостійно.

Переваги конструкції


До плюсів цих товарів належать:
 1. Великий термін експлуатації. Бетонні вироби служать більше ніж 30 років, тоді як дерев'яні починають гнити вже через 7-10 років навіть у разі наявності захисту.
 2. Доступна ціна. Вартість готового виробу обходиться менше, ніж викладання його з цегли або клінкеру. Це дозволить вам заощадити солідні суми при облаштуванні загородження.
 3. Можливість зміцнення конструкції. Після монтажу стовпчик можна заповнити піском, бетоном або іншим матеріалом. Для цього не потрібні особливі навички: просто додайте суміші всередину.
 4. Простий монтаж. Достатньо встановити стовпчик на підготовлений фундамент і зафіксувати його з використанням розчину.
 5. Декоративний зовнішній вигляд. Вироби виглядають досить цікаво, вони ідеально підходять для житлових будинків, комерційних і громадських організацій.

Щоб замовити якісні стовпчики для парканів та огорож під натуральну цеглу або клінкер, звертайтеся до компанії Forostina. Вона займається виготовленням і продажем різних типів будівельних матеріалів для покрівлі й парканів. Тут можна придбати товари гуртом чи вроздріб за доступними цінами, отримати приємну знижку на весь асортимент і детальні консультації від досвідчених менеджерів.

Комментарии ()

 1. Коля Стрелецкий 31 января 2022, 13:46(Комментарий был изменён) #
  Красивые заборы из кирпича, профлиста, камня. Цена забора небольшая в Кривом Роге.

  Написать комментарий

  br